BAZA WĘDKARSKA W REGIONIE LAHTI

 

jumbo perch

 

Zapraszamy do naszej bazy wędkarskiej w regionie Lahti, zaledwie 150 km od Helsinek. Baza  to w pełni wyposażony ośrodek wędkrski, oferujący mnóstwo form aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu przez cały rok! Przyjeżdżając w to miejsce zapomnisz o codziennej gonitwie i zgiełku, wypoczniesz z dala od cywilizacji i spędzisz niezapomniany urlop na łonie natury.

 

Miejsce to polecamy przede wszystkim wędkarzom, chcącym zmierzyć się z dużymi szczupakami, sandaczami i przepięknymi pstrągami. Nie zabraknie tu także dużych okoni. Jezioro oferuje nieprzebrane ilości białorybu. Ryby z naszego łowiska są w doskonałej kondycji i dorastają do medalowych rozmiarów. Praktycznie zerowa presja wędkarska pozwoli Wam skupić się na łowieniu w ciszy i spokoju. 

 

Baza znajduje się nad przepięknym, dużym jeziorem. Wszystkie domki położone są nad samym akwenem, dzięki czemu, łodzią dosłownie wpłyniesz na podwórko. Przy każdym z domków znajduje się prywatne molo z miejscem do cumowania łodzi. Domki oferują wysoki standard oraz wiele udogodnień takich jak zmywarka, sauna czy suszarnia ubrań. Sprzęt pływający to nowoczesne, szybkie łodzie z silnikami do 5 HP. Istnieje możliwość wypożyczenia łodzi SunBuster z kolumną kierowniczą i silnikiem 20 HP. 

 

          1523

 

Sezon przez cały rok!

 

W naszej bazie sezon trwa cały rok! Na wiosnę i na jesieni zapraszamy na wyprawy po grube szczupaki,pstrągi i okonie, lato to sezon m.in. na sandacza oraz na raki (możecie wypożyczyć pułapki), zimą łapiemy podlodowo: miętusy, okonie, szczupaki, sandacze a także pstrągi! Baza oferuje pełną infrastrukturę do wędkowania spod lodu. Możecie wypożyczyć cały sprzęt: wędki, kołowotki, sanie, skutery śnieżne, quady, a nawet mobilne domki, które możecie ustawić nad samym przeręblem. Prosfesjonalne podejście przewodników pozwoli Wam namierzyć rybę bardzo szybko. Na miejscu kupicie także przynęty potrzebne do połowu. Wszystko po to abyście łowili jeszcze więcej, jeszcze większych ryb. Nasza baza to idealne miejsce wypadowe na koski - bystrza oferujące przepiękne ryby łososiowate: pstrągi, trocie, lipienie. Odcinki specjalne objęte są inną licencją. Chętnie pomożemy Wam wybrać najlepsze łowisko. 

 

           6151 small355 3200f799e8

           Burbot cottP4010156164 small

           27 small29 small1280949415859 14 orig

           33 small1314

 

Nie tylko na ryby.

Nasz baza wędkarska oferuje pełną infrastrukturę potrzebną do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Znajdziecie tu boisko, kort tenisowy, oświetlony stok do zjeżdżania na sankach wprost na zamarznięte jezioro. Na wasze życzenie zorganizujemy Wam pieszą wycieczkę szlakiem łosi, wycieczkę quadami, a nawet przejażdżkę psim zaprzęgiem! Pobyt w naszej bazie to doskonały pomysł na wyjazd z dziećmi na ferie zimowe lub wakacje. Domki, które Wam oferujemy są całoroczne, dobrze ogrzewane i niesamowicie przytulne. Tu jak nigdzie indziej poczujecie surowy, piękny klimat północy. 

Kliknij niżej i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy

 

REKREACJA I WĘDKARSTWO

 

 

Zakwaterowanie:

Oferujemy Wam zakwaterowanie w tradycyjnych, fińskich domkach, o wysokim standardzie. Wszystkie domki są drewniane i w pełni wyposażone. Każdy z nich położony jest nad samym jeziorem. Domki posiadają prywatne molo oraz plażę z łagodnym, piaszczystym brzegiem. Co istotne, w każdym domku jest sauna, w której będziecie mogli się zrelaksować po całym dniu. Poniżej przedstawiamy Wam klika propozycji.

 

Aby zobaczyć szczegóły, kliknij w foto domku.

 

                                              001  01

         Domek nr 2                                        Domek nr 4

 

                                            001   01

                                                                    Domek nr 6                                                           Domek nr 11  

 

CENY:

 

Wyjazdy podlodowe - 14/01/2017 - 18/02/2017

 

 

unnamed

 

 

Cena zawiera;

  • Zakwaterowanie.
  • Licencje na połów.
  • Ubezpieczenie.
  • Szczegółową informację o łowisku oraz stały kontakt telefoniczny z przewodnikiem.
  • Sanie transportowe.

Cena nie zawiera:

  • Wyżywienia (jest możliwość wykupienia posiłków na miejscu).
  • Sprzątania końcowego.
  • Poszew na pościel (14 euro/osoba/tydzień)
  • Kosztów dojazdu i promu (prom Talin-Helsinki-Talin)

 

W naszej bazie bez problemu wypożyczysz cały potrzebny sprzęt wędkarski, świdry etc. Możesz także wynająć mobilny domek na lód, który ustawisz bezpośrednio nad przeręblem, a także skuter śnieżny, którym sprawnie przemieścisz się po jeziorze. 

 

Oferujemy także opcję transportu busem z Polski, dla całej grupy. Wyjazd z Warszawy. Cena do ustalenia w zależności od ilości osób. 

Istnieje możliwość transferu na miejsce z lotniska w Helsinkach. Cena do ustalenia w zależności od ilosci osób.

 

Skontaktuj się z nami:

Robert: 780 - 018 - 760

Grzesiek: 517 - 700 - 986