TURKU - SZCZUPAKI WCZESNĄ WIOSNĄ

 

VILLA TURKU 1A

 

 

Zapraszamy do naszej bazy wędkarskiej w Turku. Baza położona jest w sercu Archipelagu Turku, który tworzą tysiące wysp i wysepek rozsianych na ogromnym obszarze. Łowiska archipelagu to wody o niewielkim zasoleniu, dzięki czemu możemy tam łowić bardzo wcześnie, bo już od połowy marca. Szczupaki bytujące w tych wodach są wyjątkowo waleczne i masywne, dorastają też do ogromnych rozmiarów. Wczesną wiosną ryby trzymają się płytkich partii wody, dzięki czemu bardzo łatwo je namierzyć. Zabierz ze sobą pudełko jerków, spoony i kilka dużych gum, a zapewnisz sobie rozrywkę godną najlepszych łowisk szkierowych. Amatorzy muchówek również będą mieli co robić. Rewelacyjną metodą połowu szczupaków z płycizn jest łowienie na duże streamery. 

 

Do Waszej dyspozycji oddajemy piękny, w pełni wyposażony domek, który znajduje się nad samym brzegiem morza. Macie dostęp do prywatnego molo oraz sauny - nieodzwonego elementu każdego, fińskiego domu. Domek pomieści maksymalnie 6 osób. W cenę wkalkulowane są także dwie duże łodzie SunBuster z silnikami o mocy 20HP, abyście mogli szybko i bezpiecznie przemieszczać się po łowisku.                                                                                      

 

 

                           VILLA TURKU 15A   VILLA TURKU 14A

 

                           VILLA TURKU 9A

 

 

W dwie godziny na łowisku:

 

Turku to jedno z największych miast w Finlandii. Jest znakomicie skomunikowane - także z Polską. Do Turku najłatwiej dostać się samolotem. Połączenie Gdańsk-Turku realizowane jest codziennie przez linie lotnicze Wizz Air. Dzięki temu podróż jest ekstremalnie tania (już od 50 zł w obie strony z bagażem podręcznym). Nasza baza wędkarska znajduje się ok 40 km od lotniska. Na miejsce dojedziecie taksówką lub autem, które bez problemu wynajmiecie na lotnisku. Lot z Gdańska do Turku trwa 40 minut. 

 

 

 

 

Zakwaterowanie:

Oferujemy Wam w pełni wyposażony, fiński domek, położony nad samym brzegiem morza. Wygodnie zamieszka tu nawet 6 osób. Aby zobaczyć szczegóły, kliknij w zdjecie domku.

VILLA TURKU 0A

 

 

CENY:

 

DOMY TURKU WIOSNA JESIEŃ

 

Cena zawiera:

  • ZAKWATEROWANIE
  • LICENCJE NA POŁÓW
  • DWIE ŁODZIE Z SILNIKAMI 20HP
  • SZCZEGÓŁOWĄ INFORMACJĘ O ŁOWISKU ORAZ STAŁY KONTAKT TELEFONICZNY Z PRZEWONIKIEM

 

Cena nie zaiwera:

  • WYŻYWIENIA
  • SPRZĄTANIA KOŃCOWEGO
  • POSZEW NA POSCIEL
  • DOJAZDU

 

MASZ PYTANIA? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

GRZESIEK: 517-700-986

ROBERT:: 780-018-760